Stroje a materiály pro údržbu komunikací

Prodej strojů a materiálů pro údržbu komunikací

Jako jediná firma na světě vyrábíme jak materiály pro údržbu komunikací, tak i stroje určené k jejich použití. Abyste si zajistili potřebné vybavení, stačí využít služby jediné společnosti, což vám významně usnadňuje práci a šetří čas.

Zálivkové hmoty a vařiče k jejich využití

Dodáváme špičkové zálivkové hmoty a zároveň vařiče, které tyto hmoty rychle a spolehlivě připraví k použití. Aplikační teploty materiálu dosáhnete bez vysokých nároků na obsluhu zařízení. Ovládání je plně automatizované, což přispívá k bezpečnosti práce. Jednoduše zadáte požadovanou teplotu a přístroj provede všechny potřebné kroky k tomu, abyste mohli začít s materiálem pracovat.

Naše vařiče zálivkové hmoty mají vícero bezpečnostních prvků, například automatické zastavení míchadla v okamžiku, kdy dojde k otevření víka. Abyste se vyhnuli zatuhnutí materiálu a nutnosti pracného čištění, je hadice a pistole vyhřívána slaboproudem. Vařiče nabízíme v různých velikostních variantách – rádi vám pomůžeme vybrat tu pravou.

Vysprávkové hmoty a vařič PATCHER

vařičem PATCHER naší výroby připravíte kvalitní vysprávkovou hmotu k použití už do 2 hodin. Stálé míchání spolehlivě zajistí homogenitu výsledné směsi – kamenivo je hmotou perfektně obaleno.

Kde nacházejí vařiče PATCHER uplatnění? Třeba při výrobě elastických mostních závěrů. Oceníte je také při vyspravování výtluků, u oprav typu "fiber" nebo při provádění tenkovrstvé opravy. Vybírat můžete mezi dvěma velikostními variantami – Patcher I s kapacitou jedna tuna a Patcher II s kapacitou dvě tuny.

Fréza divokých trhlin

CRAFCO Pavement Cutter 200 je fréza divokých trhlin, která je oporou našeho výrobního programu už více než 30 let. Jde o vůbec nejprodávanější zařízení tohoto typu na světě. Zvládá totiž frézování trhlin v asfaltových i betonových površích. Navíc si sami snadno nastavíte hloubku řezu.

tel:
+420 519 324 085
fax:
+420 519 324 085
e-mail:
info@rekma.net
web:
www.rekma.net
facebook:
www.facebook.com/REKMA
  • Mendlova 3298/11
  • Břeclav
  • 690 03
  • mapa

Kontaktní osoby

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.